Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ochrona danych osobowych
strony: [ 1 ]
joszka09-03-2002 19:57:47   [#01]
Kochani , gdzie mogę znależć prostą instrukcję nt ochrony danych osobowych . Tylko nie krzyczcie ,że dawno to powinienem mieć! Ja mam do Was zaufanie. A szczególnie dziekuję za słowa otuchy w eduseeku ze strony Gaby.
beera09-03-2002 22:01:32   [#02]

Joszka

Jak nikt Ci nie znajdzie wcześniej- ja poszukam ale dopiero po 20 marca- jutro wyjeżdżam na tydzien na nauki.
Romanq10-03-2002 00:05:34   [#03]

podstawa tu

Podstawa prawna:
o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883 dużo jest tu:
http://www.giodo.gov.pl

.. urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 80, poz. 521)


"PaF & Prawo" http://eber.kul.lublin.pl/~fajgiel
a to pochodzi z

-> http://www.vagla.pl/dane_www.htm
Gaba10-03-2002 06:28:16   [#04]

samopomoc

Wszystkie instrukcje, regulaminy, które mam - czasem wygładzone  językowo, spolszczone czasem, czasem poprawione byczki orto (pisownia nie), z właściwymi przecinkami, dostosowane do mojej placówki itp. mam od WAS. Powatarzam od WAS.

Wszytskie je czytała księgowa (też nowa) i poprawiała na najnowsze rozwiązania prawne. Mam wreszcie wszystkie instrukcje, - kancelaryjna, obiegu dokumentów, kontroli wew. itp. regulaminów u mnie ci dostatek. Gdyby popatrzeć na daty to "powstały" one we wrześniu, październiku i listopadzie.

Mam to -
Od Heńka Baniaka, od Marii z przedszkola w Tarnowie, od Jacka z Puław, od Marków.  Bardzo Wam koledzy dziękuję.

Prześlę Ci Joszka te materiały jeszcze dzisiaj, ale jeden z pilków został (?) skonwertował się  w programie "Dr. Watson" i nie jest już wordzie. Będę to odkręcać, a moje umiejętności są kiepskie. Może ktos pomoże - zippuję TO, a ktoś z was spróbuje ponownie zrobić worda. Węszę tu radosna działalnośc mego Piotrusia.

Cierpliwości - może będziesz miał to jeszcze dziś.

Gaba
Gaba10-03-2002 16:04:33   [#05]

wielkie nico

niestety pogotowie ratunkowe mojego pliku czyli WORON stwierdził, że z pliku kapuć, bo nic w nim prawie nie ma.

Zobaczę jutro w robocie - mogę mieć kopię, więc do jutra. Instrukcje kancelaryjne podeślę dziś wieczorem, te są nienaruszone.

Gaba
Mariola z O10-03-2002 16:32:00   [#06]

a Woron

jest ok :-)
HenrykB10-03-2002 20:16:25   [#07]

Podziel się Gabo...

... tymi regulaminami. Chętnie je opublikuję - dla Ciebie i dla nas wszystkich. Szczególnie, jeśli masz nowe wersje!

To nic, że wzorowane na innych. Ważne, że aktualne. Przykładów nigdy dosyć.
Gaba11-03-2002 17:09:15   [#08]

Jestem głupia!

Mam to wszytsko tylko zgrane do jednego pilku - na swoje usprawiedliwenie dodam, że 3 dzień słabuję, wysiadł mi człowiek.

Ach, Joszka - Twój adres się nie oodzywa!
HenrykB11-03-2002 17:19:01   [#09]

W jednym pliku!?

Prześlij go, bo ciekawy jestem, jak zmieściłaś wszystkie te regulaminy w jednym pliku.
Gaba11-03-2002 19:52:08   [#10]

cos ty, znowu bełkoczę

nie regulaminy, a  dokumenty związane z ochroną danych osobowych, w tym regulamin, oświadczenia, powierzenie, instrukcje...

Już ci przesłałam, sprawdz pocztę.

Gaba
Jacek12-03-2002 08:47:57   [#11]

Do Gaby

Gabciu do Joszki dotrze poczta jeśli w adresie pominiesz kropkę po bonzi
Niepotrzebnie tam jest wstawiona
HenrykB12-03-2002 20:07:45   [#12]

Wielkie dzięki...

...za przesyłkę. Rozpakuję, umieszczę, nie omieszkam poinformować.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]